Zmieniamy się, poznaj szczegóły!

Gimnastyka Montessori

Innowatorka: Marta Lisiecka

Celem projektu jest wprowadzenie na rynek innowacyjnych zajęć gimnastycznych dla dzieci w wieku przedszkolnym, prowadzonych z wykorzystaniem metod Montessori. Prowadzący zajęcia trenerzy opierali się na szacunku do dzieci i wspierali ich wewnętrzną motywację do aktywnego trybu życia. życia. Trenerzy otrzymali kompleksowe szkolenie, które umożliwiło im poszerzenie wiedzy i zapoczątkowało dobrą zmianę w metodach wykorzystywanych na zajęciach gimnastycznych. Zajęcia testowane były przez miesiąc w trzech szkołach w Gdańsku.

www-GIMNASTYKA-MONTESSORI

O autorce

Jestem trenerem gimnastyki artystycznej. Od 9 lat prowadzę swój klub sportowy – Kokartkę i Muchę. Trenowałam wyczynowo gimnastykę artystyczną przez ponad 13 lat, byłam w reprezentacji polski na ME i MŚ i kadrze narodowej Polski przez 7 lat.

Kokartka i Mucha

Jesteśmy gimnastykami, tancerzami, akrobatami, parkourowcami. Lubimy ruch, aktywność, działanie. Robimy to profesjonalnie i odpowiedzialnie. Podstawą naszych treningów jest fajna atmosfera i inspirowanie dzieci do zabawy ruchem.

Co dał Ci udział w programie?

Udział w programie dał mi możliwość spotkania wspaniałych ludzi-innowatorów, którzy tak jak ja chcą po prostu działać.
Dodatkowo seria szkoleń znacznie poprawiła moje kompetencje i dała mi możliwość tworzenia nowych projektów w profesjonalny sposób.

Skip to content