Zmieniamy się, poznaj szczegóły!

Spójrz na siebie

SPÓJRZ NA SIEBIE to pierwsza w Polsce ciałopozytywna kampania dla młodzieży. Co druga 15-latka i co trzeci 15-latek w naszym kraju nienawidzi własnego ciała. Tak wynika z najnowszego raportu Światowej Organizacji Zdrowia, z maja 2020 roku. Z tego względu powstaje kampania, która poprzez cykl warsztatów, prelekcji oraz konsultacji psychologicznych dokona realnej zmiany w myśleniu nastolatków.

​JAK CHCEMY TO ZMIENIĆ?

Nie zmienimy od razu całego świata, ale powoli i systematycznie będziemy budować poczucie samoakceptacji i własnej wartości u młodych osób. Zaczniemy od tworzenia ciałopozytywnej przestrzeni w gdańskich szkołach oraz stworzymy cykl bezpłatnych warsztatów dla trójmiejskiej młodzieży. Zapewnimy również dostęp do bezpłatnych konsultacji z doświadczonymi psycholożkami i psychologami, podczas których nastolatkowie będą mogli indywidualnie pracować nad postrzeganiem siebie i swojego ciała.

NA CO ZBIERAMY PIENIĄDZE?

  • Jeśli uzbieramy 2 500 zł – sfinansujemy ciałopozytywną sesję zdjęciową!
  • Jeśli uzbieramy 10 000 zł – sfinansujemy dodatkowe konsultacje psychologiczne!
  • Jeśli uzbieramy 17 000 zł – zrobimy tydzień dodatkowych warsztatów dla młodzieży!

SPÓJRZ NA 4 powody, dla których warto nas wesprzeć.

  1. To nie będzie kolejna reklama społeczna wyświetlana w telewizji. To będzie realna zmiana, która zadzieje się w głowie nastolatka.
  2. Co ważne, nasz projekt będzie obejmować wszystkie osoby w wieku 14–19 lat bez względu na płeć. Przestańmy udawać, że ten problem chłopców nie dotyczy!
  3. Mamy przygotowany dokładny plan działania, sprawdzony przez specjalistów i gotowy do wdrożenia.
  4. Mamy odwagę, motywację oraz umiejętności by zacząć budować nową ciałopozytywną młodzieżową społeczność!

Kontakt

Skip to content